Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
israsanatmalzemeleri.com sayfasından aldığınız ürünlerde iade yapma hakkına sahipsiniz. Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. Ürünü, kusurlu ya da defolu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 14 gündür. Bu sürelerin aşılması durumunda iade işleminiz gerçekleştirilememektedir. 

İadesi yapılacak ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın ön alt tarafında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak Sürat Kargo (0850 202 0 202) aracılığıyla, kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) İade talebiyle israsanatmalzemeleri.com'a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti firmamıza aittir ve geri ödeme 14 gün içerisinde yapılmaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve yeniden satışa sunulabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İade ürün/ürünlerin tarafımıza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra ürün bedelinin geri iadesi yapılır. İade siparişlerin geri ödemeleri kargo bedeli (4 TL) kesilerekten yapılır.

İade Adresi: MERKÜR İTHALAT İHRACAT TİCARET LTD. ŞTİ. Hamidiye Mah. Gazi Sok. No:13 Sular İdaresi Kağıthane / İSTANBUL Tel:(0212) 294 54 18.İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için, lütfen şahsınıza ait, banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.


  • FREE SHIPPING on order over $99
  • Need Help +1 800 123 1234
  • Money Back Guarantee
  • 30 days return Service